Więcej
  Strona głównaInstytucjeFestiwal KGW Powiatu Grójeckiego! Zapraszamy do Grójca 18 czerwca!

  Festiwal KGW Powiatu Grójeckiego! Zapraszamy do Grójca 18 czerwca!

  Mamy ogromną przyjemność zaprosić mieszkańców Powiatu Grójeckiego na niezwykłe wydarzenie – Festiwal KGW Powiatu Grójeckiego! Będzie to czas pełen radości, zabawy i niezapomnianych wspomnień, który odbędzie się w niedzielę 18  czerwca na Grójeckim Rynku.

  W trakcie festiwalu czeka na Was wiele atrakcji, które na pewno zachwycą Wasze zmysły. Produkty regionalne, którymi możecie się cieszyć, będą dostępne na stoiskach Kół Gospodyń Wiejskich. Smakujcie wyborne potrawy przygotowane przez nasze utalentowane gospodynie, które z dumą zaprezentują swoje umiejętności kulinarne ale i swoją kreatywność podczas emocjonującego turnieju Kół Gospodyń Wiejskich. Zawodniczki zaprezentują swoje umiejętności i zacieśnią więzi w trakcie każdej z  konkurencji. Będzie to niezwykle ekscytujące wydarzenie, które dostarczy Wam wielu emocji i radości.

  To jednak nie wszystko! Specjalnym gościem tego wydarzenia będzie Mariusz Szwed uczestnik programu „MasterChef”, który poprowadzi pokaz kulinarny. Będziecie mieli okazję podziwiać mistrzowskie sztuczki kulinarnego rzemiosła i poznać kilka tajemnic jego kuchni.

  W programie również strefa dla dzieci z darmowymi dmuchańcami i animacjami, , elektryczna ciuchcia dla dzieci, stoiska instytucji i organizacji pozarządowych, pokazy artystyczne, cyrkowe i iluzjonistyczne. A także fotobudka 360º oraz wystawa zabytkowych samochodów.

  Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach dobrej muzyki!  Będziecie mieli możliwość zatańczenia i zaśpiewania z członkiniami KGW . Na Festiwalu KGW Powiatu Grójeckiego będziemy mieli przyjemność gościć lokalne zespoły: Dziku i Weselna Banda oraz Zespół Wokalny z ZS w Warce.

  Wydarzenie prowadzi znany i uwielbiany prezenter telewizyjny – Maciej Kurzajewski! Jego charyzma i profesjonalizm dodadzą Festiwalowi jeszcze większego blasku i uśmiechu.

  Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich powitać na Festiwalu KGW Powiatu Grójeckiego. Zapraszamy Was serdecznie, byście razem z nami stworzyli niezapomnianą atmosferę, celebrowali nasze lokalne dziedzictwo i cieszyli się radością spotkania.

  Czekamy na Was w Grójcu 18 czerwca!!!!

  Festiwal KGW odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE