Więcej
  Strona głównaInstytucjeŚwietlicę wspierajmy – elektrosprzęt oddajmy!

  Świetlicę wspierajmy – elektrosprzęt oddajmy!

  Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej „ANIMATOR” we współpracy z firmą Green Office Ecologic Sp. z o.o. oraz Zakładem Usług Komunalnych w Warce organizuje zbiórkę elektroodpadów. Dzięki przekazanym przez Państwa zużytym sprzętom mamy szansę pozyskać środki na wsparcie działalności Świetlicy – Pracowni Orange w Laskach.

  W dniach 28 czerwca – 12 lipca 2023 r. elektroodpady można przywozić do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się na terenie Zakładu Usług Komunalnych w Warce, przy ul. Grójeckiej 24. Liczy się każdy kilogram!

  W ramach akcji przyjmowane są wyłącznie sprzęty kompletne. Nie przyjmujemy świetlówek oraz tonerów!

  Co można oddać? Wielkogabarytowe oraz małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, sprzęt audiowizualny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy, automaty (np. do wydawania napojów gorących czy produktów spożywczych, baterie i akumulatory.

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE