Więcej
  Strona głównaOrganizacjePractical Airsoft Shooting European Championship 2013

  Practical Airsoft Shooting European Championship 2013

  Trzy drugie miejsca, czwarte i siódme w różnych kategoriach i klasach. Taki jest bilans startu zawodników SWKS Warka w rozgrywanych w dniach 19-2o października mistrzostwach Europy – Airsoft Surgeon Practical Airsoft Shooting European Championship 2013. Zawody odbyły się w miejscowości Balsall Common w Wielkiej Brytanii.

  Były to jak do tej pory największe tego typu zawody rozegrane w Europie. Wzięło w nich udział 82 zawodników zarówno z Europy jak i Azji, prezentujących bardzo wysoki poziom. Rywalizacja w mistrzostwach trwała dwa dni, a zawodnicy mieli do pokonania 16 torów strzeleckich.

  Warecki Klub Strzelecki reprezentowali: Katarzyna Rybarczyk, Piotr Gawroński, Kamil Nowociel, Maciej Piwowarski, Piotr Wojsa. Podczas wyjazdu i startów towarzyszył im Rafał Tomanek z klubu Action Air Polska.

  Wyniki zawodów pokazują, że nasi reprezentanci to już nie tylko czołówka na krajowym podwórku, ale również na arenie międzynarodowej. Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych klasach:

   

  Juniorzy:1. Lai Pak Lam
  2. Kamil Nowociel (SWKS)
  3. Andrew Brett

  Ladies:

  1. Tiffany Lau
  2. Katarzyna Rybarczyk (SWKS)
  3. Paulina Wolyniec

  Classic:

  1. Roy Juurijoki
  2. Jake Armon Edwards
  3. Herman Mok

   

  Standard:

  1. Jaakko Viitala
  2. Mike Cripps
  3. Curtis Yat Man Choi
  4. Piotr Gawroński (SWKS)
  5. Terry Dove
  9. Piotr Wojsa (SWKS)

  Open:

  1. Rafal Tomanek (AAP)
  2. Maciej Piwowarski (SWKS)
  3. Roy Juurijoki
  4. Luke Williams
  5. Paul Courtney

  Komplet wyników dostępny jest na stronie: http://www.aipsc.co.uk/#/

  Zobacz galerię zdjęć TU!

  Start SWKS Warka w tych zawodach był możliwy m.im dzięki wsparciu okazanemu przez mieszkańców Warki, Urząd Miejski w Warce oraz sklepowi Cytadela ASG.

  Źródło: http://wks.e-warka.pl/

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE