Więcej
  Strona głównaInstytucjeSpektakl "Migotanie" w Grójeckim Ośrodku Kultury

  Spektakl „Migotanie” w Grójeckim Ośrodku Kultury

  W sobotę 9 listopada na scenie Grójeckiego Ośrodka Kultury będzie można zobaczyć spektakl „Migotanie”, stanowiący efekt trzytygodniowych warsztatów artystycznych.

  „MIGOTANIE” to spektakl będący efektem 3 tygodniowych warsztatów artystycznych z zakresu tworzenia scenariusza, plastyki ruchu, teatru, tańca  i scenografii, które odbywają się w ramach projektu „Lądek- MIASTO ARTYSTÓW”.

  Warsztaty przygotowujące do spektaklu prowadzili: Michał Dawidowicz – reżyser filmowy i teatralny, aktor mim, Michał Kostempski – tancerz i choreograf, Krzysztof Szczepański – plastyk, fotograf i pedagog, Paulina Bagińska – instruktor teatralny, pedagog. Autorem i koordynatorem projektu jest Karolina Sierakowska-Dawidowicz. Obraz teatralny nosi tytuł „MIGOTANIE”. Tekst: Paulina Bagińska i Krzysztof Szczepański.

  9 listopada (sobota) godz. 17.00 Sala widowiskowa Grójeckiego Ośrodka Kultury, wstęp wolny

  migotanie_grojec_internet

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE