Więcej
  Strona głównaBlogi„Śpiąca Królewna” w wykonaniu rodziców dzieci wareckiego przedszkola

  „Śpiąca Królewna” w wykonaniu rodziców dzieci wareckiego przedszkola

  W środę 31 maja 2023 roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Warce odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wyjątkowa, bo tym razem to nie przedszkolaki wcieliły się w role aktorów i występowały dla swoich najbliższych, a Rodzice dla swoich dzieci. Rodzice dzieci z grupy IV „Muchomorki” wystawili sztukę pt. „Śpiąca Królewna” wyreżyserowaną przez wychowawczynię grupy – Izabelę Cieślak. Choć bajkę o Śpiącej Królewnie zna niemal każde dziecko, interpretacja rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród najmłodszych widzów. Jakież było zaskoczenie dzieci, gdy wśród bajkowych postaci rozpoznali mamę i tatę. Najważniejsza była jednak gra aktorska, której pozazdrościć mógłby nie jeden profesjonalny teatr.

  Spektakl był dla wszystkich miłą niespodzianką, a widownia reagowała bardzo żywiołowo. Nasi aktorzy mieli ogromne poczucie zadowolenia, spełnienia, wzruszenia i odkrycia ukrytych talentów. Nagrodą dla wspaniałych aktorów były gromkie brawa oraz szeroki uśmiech na twarzy wszystkich dzieci.

  Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, poświęcony czas w przygotowanie przedstawienia i prosimy o więcej!

  Izabela Cieślak – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE