Więcej
  Strona głównaInstytucjeSzkolenie „Bezpiecznie w kajaku”

  Szkolenie „Bezpiecznie w kajaku”

  Piknik nad Pilicą zachęcał do aktywnego wypoczynku z uwzględnieniem naturalnych zasobów przyrodniczych. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – organizator wydarzenia – dopilnowało tego, by opowiedzieć o bezpieczeństwie nad wodą. Wiedza teoretyczna zdobyta podczas szkolenia była wykorzystana podczas spływu!

  Szkolenie zostało przeprowadzone przez niezawodną kadrę Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białobrzegach, które jest Partnerem projektu. W trakcie kilkudziesięciominutowej pogadanki uczestnicy dowiedzieli się, jak bezpiecznie poruszać się kajakiem, na co zwrócić szczególną uwagę podczas spływu, a także jak sobie radzić w niebezpiecznych sytuacjach na wodzie. Szkolenie było przystosowane dla rodzin z dziećmi, tak by przełamać strach i obawy przed kajakowaniem. Na zakończenie szkolenie odbył się wspólny – bezpieczny – spływ kajakowy Pilicą.

   

  Zadanie publiczne pn. „Pilica zachwyca – rozwój oferty turystyczno-rekreacyjnej w Dolinie Pilicy” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE