Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRNowa atrakcja na Stadionie

  Nowa atrakcja na Stadionie

  Wyposażenie Stadionu Miejskiego zostało wzbogacone o zakupiony i oddany do użytku mieszkańcom Warki stół do TEQBALL!

  Czym jest teqball? To nowa dyscyplina sportu, która została wymyślona w roku 2014 przez dwóch węgierskich miłośników piłki nożnej. Rywalizują ze sobą dwaj zawodnicy albo dwa zespoły (po dwie osoby), a do gry używana jest piłka podobna do tej wykorzystywanej w tradycyjnej piłce nożnej. Stół natomiast podobny jest do stołu do ping-ponga ale nie jest płaski tylko wypukły. Gra polega na odbijaniu piłki (nogami, ciałem lub głową – podobnie jak w piłce nożnej) tak, by trafiła ona w stół, po stronie przeciwnika. Stół daje możliwość rywalizacji w różnych dyscyplinach, z wykorzystaniem piłki do siatkówki, piłki nożnej czy tenisa. Wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  Wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego sportu znajdziecie w regulaminie korzystania z urządzenia i instrukcji gry dostępnej na stadionie. Zachęcamy do przetestowania nowej atrakcji!

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE