Więcej
  Strona głównaSportBieganieLuźny i serdeczny „Półmaraton na Tomczyn”

  Luźny i serdeczny „Półmaraton na Tomczyn”

  Podczas 2. Półmaratonu na Tomczyn, zgodnie z założeniem, ważna była luźna i serdeczna atmosfera u  schyłku lata, gdzie każdy uczestnik miał wybór pomiędzy lekkim a solidnym wybieganiem na wybranym przez siebie dystansie: 7, 14 lub 21 km – by później – zazwyczaj po mocnym treningu, już przy ognisku, mieć dużo czasu na odpoczynek i rozmowy w rodzinnym biegowym gronie!

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym gospodarzom: Magdalenie i Krzysztofowi Duklasom z Tomczyna za umożliwienie przeprowadzenia wydarzenia na ich wspaniałym terenie. Specjalne podziękowania ślemy do Panów Jarosława Wróblewskiego i Grzegorza Kacprzyka z Nadleśnictwa Dobieszyn za pomoc i wspaniałe upominki od Lasów Państwowych.

  Dziękujemy Wam, drodzy biegacze za uczestnictwo i zbudowanie fantastycznej atmosfery – teraz budujecie super formę na nasze jesienne biegi!

  Jacek Winiarczyk – KS Start Pułaski Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE