-4.5 C
Warka
sobota, 2 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiZapraszamy na Koncert Niepodległościowy Miejskiej Orkiestry Moderato i zaproszonych Gości

  Zapraszamy na Koncert Niepodległościowy Miejskiej Orkiestry Moderato i zaproszonych Gości

  Zapraszamy Wszystkich w niedzielny wieczór 12 listopada (godz. 18:00) do hali Centrum Sportu i Wypoczynku w Warce na niezwykły „Koncert Niepodległościowy”.
  Na scenie wystąpi Miejska Orkiestra Moderato pod batutą Ryszarda Florka z towarzyszeniem zaproszonych Gości: Marceliny Woźnej, Karoliny Woźniak-Zygmunt, Katarzyny Ambroży, Sławomira Klimczuka, Dariusza Rączki, Huberta Miziołka, Tomasza Glinki, Kuby Szydło, Chóru „Wareckich Biegaczy” oraz Chóru PSP nr 2 w Warce pod kierownictwem Marka Borowskiego. Koncert poprowadzi dyrektor „Dworku na Długiej” Andrzej Zaręba.
  Koncert będzie składał się z dwóch części – patriotycznej i rozrywkowej. Usłyszymy w części patriotycznej m.in. Marsz I Brygady, Warszawiankę czy Modlitwę obozową a w części rozrywkowej – Gdy mi Ciebie zabraknie, Smoke on the water, Już Cię nie kocham, Moon River, Sway, Heal the World…
  To będzie piękne patriotyczne wydarzenie na które serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.
  Wydarzenie wchodzi w skład działań „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”.
  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE