Więcej
  Strona głównaOrganizacje1000 Mikołajów w „Mikołajki”

  1000 Mikołajów w „Mikołajki”

  6 grudnia, w „Mikołajki” i jednocześnie w „Dzień Dobroczynności” w kilkunastu polskich miastach ponad 1000 wolontariuszy przebranych za Św. Mikołajów zbierać będzie pieniądze na stypendia dla zdolnej młodzieży ze swoich miast. Tak samo będzie i w Warce. Kilkudziesięciu wolontariuszy i stypendystów Lokalnego Funduszu Stypendialnego, z miejscowych szkół, wyposażeni w nieodzowne atrybuty Mikołaja – czerwone czapki i świąteczne dzwonki, zachęcać będą mieszkańców Warki do wsparcia, choćby niewielkim datkiem, rozwoju naszej młodzieży.

   

  Stypendia w Warce

  Cała „Mikołajkowa” akcja realizowana jest we współpracy z Federacją Funduszy Lokalnych w Polsce do której od tego roku również należy Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jako operator Lokalnego Funduszu Stypendialnego realizowanego na terenie gminy Warka od 3 lat. W ciągu tych lat, dzięki partnerom Funduszu – Fundacji Stefana Batorego, lokalnym przedsiębiorcom i samorządom, osobom przekazującym 1% podatku oraz darczyńcom indywidualnym, udało się przekazać młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w gminie Warka aż 83 stypendia o łącznej wartości 107 tys. zł.!

   

  Zrób coś dobrego!

  Kolejna okazja zdobić coś dobrego dla naszej młodzieży 6 grudnia. Mikołaje pojawią się w urzędach, firmach oraz na ulicach. Będą zachęcać mieszkańców Warki do wsparcia kolejnej edycji Lokalnego Funduszu Stypendialnego. W zamian za drobne sumy pieniędzy każdy otrzyma od Mikołajów słodkie upominki.

   

  Poczuj moc i daj moc młodym! Wrzuć 6 grudnia kilka złotych do mikołajowej puszki. Dzięki Wam utalentowana warecka młodzież będzie miała szanse rozwijać swoje umiejętności i pasje.

  Plakat MIKOLAJKI 2013 zm

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE