Więcej
  Strona głównaDla mieszkańca„Miejsce na Twoją fotografię” – wernisaż wystawy zdjęć Wiktorii Szeląg

  „Miejsce na Twoją fotografię” – wernisaż wystawy zdjęć Wiktorii Szeląg

  8 grudnia 2023 r. o godz. 18:00 w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć autorstwa Wiktorii Szeląg. Jest to szczególna i nietypowa wystawa nosząca tytuł „Miejsce na Twoją fotografię” i jest pokłosiem projektu, który powstał dla osób, które zmagają się z chorobą nowotworową. W lutym 2023 roku autorka ruszyła z inicjatywą do której zaprosiła osoby, które chcą wykonać zdjęcia będące dla nich samych symbolem walki o zdrowie i życie. Do udziału zgłosiło się wiele osób, a ich fotografie na przekór losowi ukazują uśmiechniętych, pełnych energii ludzi. Wielu z nas mogłoby im zazdrościć woli walki i gotowości do działania.

  Wiktoria zadedykowała projekt swojej mamie, która również jest jedną z bohaterek przedstawionych na fotografiach.

  Wiktoria Szeląg pasjonuje się fotografią od czasów szkolnych. Pasja przerodziła się w zawód i sposób na życie, mimo wszystko pozostając przede wszystkim pasją. W 2014 roku ukończyła Warszawską Szkołę Reklamy na kierunku fotografia. Pochodzi z Warki, na co dzień mieszka i pracuje w Białobrzegach. Jest organizatorką wareckiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, angażuje się w wiele akcji pomocowych.

  Serdecznie zapraszamy! Dworek na Długiej, 8 grudnia 2023 r. godz. 18:00. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 24 stycznia w godzinach pracy Dworku na Długiej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE