Więcej
  Strona głównaInstytucjeKorowód Wszystkich Świętych w PSP w Ostrołęce

  Korowód Wszystkich Świętych w PSP w Ostrołęce

  1 listopada co roku w Polsce obchodzony jest Dzień Wszystkich Świętych. Wszyscy katolicy udają się w tym dniu na groby swoich bliskich zmarłych, gdzie zapalają znicze oraz zostawiają kwiaty i wieńce. Modlą się również za ich dusze, prosząc o ich rychłe pójście do nieba.

  W naszej szkole po raz pierwszy postanowiliśmy uczcić ten dzień, organizując Korowód Wszystkich Świętych. Nasi uczniowie chętnie włączyli się w tą akcję, przebierając się za swojego świętego patrona bądź innego świętego. Efektem starań naszych uczniów i rodziców były przepiękne stroje, które cieszyły oczy nauczycieli i wychowawców. Ponieważ w akcji wzięła udział większość uczniów naszej szkoły, planujemy powtórzyć ją za rok, do czego zachęcamy już dziś naszych uczniów.

  PSP w Ostrołęce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE