Więcej
  Strona głównaBlogiWarecki Jarmark Bożonarodzeniowy 17 grudnia w sali gimnastycznej SP1

  Warecki Jarmark Bożonarodzeniowy 17 grudnia w sali gimnastycznej SP1

  17 grudnia w godz. 11-17 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce odbędzie się Warecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Gorąco zapraszamy Państwa na to przedświąteczne wydarzenie, po raz kolejny organizowane „pod dachem”, w ciepłym miejscu, co pozwoli nam dłużej cieszyć się spotkaniami ze znajomymi oraz na szerszy zakres atrakcji dla dzieci – np. ustawienie darmowych dmuchańców, które zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem. Spędźmy razem niezapomniane chwile podziwiając występy dzieci na scenie oraz świąteczne stroiki i ozdoby, które będziemy mogli zakupić i zabrać do domu.

  Wśród atrakcji znajdą się:

  • wspomniane już darmowe dmuchańce,
  • kiermasz charytatywny, na który zgłosiło się aż 12 lokalnych wystawców (organizacje społeczne oraz placówki oświatowe), 
  • występy kolędowe dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół,
  • głosowanie publiczności (w godz. 11-14) i rozdanie nagród (godz. 15:30) w konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy,
  • animacje, malowanie buziek, balonikowe cuda (w godz. 11-15),
  • świąteczna scenka do zdjęć,
  • wizyta Św. Mikołaja ze słodkimi upominkami.

  Zapraszamy w niedzielę 17 grudnia do sali gimnastycznej SP nr 1 w Warce na Warecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Bądźmy razem w tym radosnym czasie!

  Zapraszają organizatorzy i partnerzy: Samorząd Warki, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o., Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce, No1 Eventy, Szkolne Koło Wolontariatu przy SP nr 1 w Warce, Wolontariat ZS im. 1 PLM „Warszawa” w Warce, WGR CARS.

  Wydarzenie jest częścią projektu „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza” i jest współorganizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE