Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSukcesy siatkarzy WTS Warka

  Sukcesy siatkarzy WTS Warka

  Kolejny pracowity miesiąc za młodymi zawodnikami WTS Warka, którzy uczestniczyli w Cyklu Grand Prix Singli Mazowsza i Turnieju Trójek w Radziejowicach.

  MISTRZOSTWA SINGLI

  Najmłodsi siatkarze przez ostatnie 3 miesiące rywalizowali na różnych halach i różnych miejscowościach zdobywając punkty do klasyfikacji generalnej Grand Prix Singli. 9 grudnia w Żyrardowie odbyły się II Mistrzostwa Mazowsza Singli im. Zbigniewa Kułaka. Do finałowego turnieju po serii 10 spotkań zakwalifikowało się dwóch zawodników WTS Warka: Mateusz Warda i Wojtek Banyś. Chłopcy znaleźli się w gronie 24 najlepszych zawodników woj. mazowieckiego w kategorii roczników 2014 i młodszych, ale to nie koniec. Podczas finałowych zmagań wareccy zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

  Wojtek Banyś, który w tym roku rozpoczął swoją przygodę z siatkówką pokazał kawał dobrej gry i znalazł się na 17 miejscu turnieju finałowego.

  Mateusz Warda pokusił się o więcej, na początek wygrał swoją grupę i awansował do ścisłego finału, by ostatecznie po zaciętych meczach stanąć na podium Mistrzostw Mazowsza! Mateusz zdobywa brązowy medal. Gratulujemy!

  Klasyfikacja II Mistrzostw Mazowsza Singli im. Zbigniewa Kułaka:

  I miejsce – Szczepaniak Filip – UKS Iskra Warszawa

  II miejsce – Bartoszewicz Filip – UKS Piątka Wołomin

  III miejsce – Warda Mateusz – WTS Warka

  W klasyfikacji generalnej Grand Prix Mateusz zajmuje 6 miejsce, a Wojtek 15. Brawo za znakomite wyniki w rywalizacji!

  TRÓJKI W RADZIEJOWICACH

  2 grudnia w Radziejowicach odbył się Turniej Siatkówki TRÓJEK dla roczników 2012 i młodszych. W zmaganiach nie zabrakło wareckiej drużyny WTS Warka, która reprezentowali Szymon Cwyl, Tomasz Cwyl i Juliusz Przybylski.

  Był to pierwszy turniej chłopców w tej kategorii. Początek okazał się trudny i pomimo składnej gry popełnialiśmy dużo błędów własnych, pomagając przeciwnikom w zdobywaniu punktów. Niestety nie udało się dostać do grupy finałowej – walczyliśmy o niższe miejsca. Tu chłopcy złapali wiatr w żagle i wreszcie wychodziło to, czego zabrakło we wcześniejszej grze. Zdobywając punkt za punktem – pewnie wygrali wszystkie mecze. Ostatecznie zajęli 13 miejsce w rywalizacji. Pierwsze koty za płoty – zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje.

  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, a chłopcom walki i dobrej postawy na boisku. Już wkrótce rozpoczynamy zmagania ligowe w ramach rywalizacji KINDER + Sport w kategorii dwójek, trójek i czwórek. Trenujemy, zdobywamy doświadczenie, by wkrótce wystartować w najważniejszych rozgrywkach tego sezonu.

  WTS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE