Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRBrak zaproszeń na "Koncert Noworoczny" Miejskiej Orkiestry MODERATO! Zapraszamy na kolejne koncerty...

  Brak zaproszeń na „Koncert Noworoczny” Miejskiej Orkiestry MODERATO! Zapraszamy na kolejne koncerty…

  6 stycznia 2024 roku w sali imprez Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się świąteczno-noworoczny koncert Miejskiej Orkiestry Moderato.

  Za względu na miejsce wydarzenia – salę imprez CESIR i ograniczoną liczbą miejsc siedzących informujemy Państwa, że wydane już zostały wszystkie bezpłatne zaproszenia. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie koncertem Miejskiej Orkiestry MODERATO.

  Zapraszamy 28 stycznia na kolejne 2 koncerty naszej orkiestry… ok. godz. 13:00 w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Warce i nieco później podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce.

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE