Więcej

  Mikołajki KS WARKA

  Na hali sportowej CeSiR odbyło się oficjalne zakończenie roku zawodników trenujących z KS Warka i KS CeSiR Warka. Przybyło około 200 zawodników ze wszystkich grup trenujących.

  Na zakończeniu obecni byli: Burmistrz Warki – Dariusz Gizka, Przewodniczący Rady Miasta – Daniel Bugała, Dyrektor CeSiR Warka – Paweł Maciejewski, Radny – Grzegorz Szydło, Prezes KS Warka – Stanisław Sowiński, a w rolę Mikołaja wcielił się Radny Gminy – Jacek Gawroński. Na zakończeniu obecni byli również rodzice i opiekunowie młodych zawodników i zawodniczek.

  Każdy z obecnych zawodników dostał paczkę słodyczy od Mikołaja. Było dużo uśmiechów i zadowolenia.

  Klub Sportowy Warka dziękuje Sklepowi VIVO Market za ufundowanie paczek, Samorządowi Warki z Burmistrzem Dariuszem Gizką oraz CeSiR Warka z Dyrektorem Pawłem Maciejewskim za pomoc w organizacji.

  Zarząd KS „WARKA”

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE