Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZobacz film "Powiat Grójecki - Stolica Kultury Mazowsza"... z dużym udziałem Warki

  Zobacz film „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”… z dużym udziałem Warki

  Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt STOLICA KULTURY MAZOWSZA 2023. Premierowy pokaz filmu odbył się podczas uroczystości 25-lecia Powiatu Grójeckiego.
  „Powiat Grójecki Stolica Kultury Mazowsza 2023” – pod takim hasłem odbywały się na terenie Ziemi Grójeckiej liczne imprezy, wydarzenia i pikniki. W przygotowanych uroczystościach wzięło udział ponad 80 tys. uczestników.
  Zarząd Powiatu Grójeckiego oraz Samorządowcy z poszczególnych gmin zorganizowali ponad 50 imprez, które atrakcyjną ofertą tematyczną różnorodnością i bardzo nowatorskim podejściem zachęcały do aktywnego uczestnictwa. Powiat Grójecki przez rok stał się nie tylko prawdziwą Stolicą Kultury Mazowsza, ale także miejscem, w którym Mieszkańcy potrafią działać razem w trosce o wspólne dobro.
  W imieniu Władz Samorządowych Powiatu Grójeckiego, składamy serdeczne podziękowania dla Wszystkich osób, które przyczyniły się do promocji naszego regionu oraz sukcesu, jakim był projekt Stolica Kultury Mazowsza 2023.
  Zobacz film – kliknij na link:
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE