Więcej
  Strona głównaBlogiJak ten zimowy czas leci! Wybraliśmy królową i króla "Wareckich Morsów"!

  Jak ten zimowy czas leci! Wybraliśmy królową i króla „Wareckich Morsów”!

  Już po raz ósmy morsujący w Pilicy lud wybrał kolejną parę królewską. Bycie królem i królową ma oczywiście charakter symboliczny, i jest wyrazem sympatii i uznania wobec kandydujących do tego miana morsów, którzy w wyniku internetowego głosowania zostają jednorocznymi władcami.

  W tym sezonie głosy oddano na 21 morsek lub jeśli ktoś woli – foczek, i 19 morsów, a głosować należało na trzy dowolnie wybrane przez siebie osoby (trzech panów i trzy panie).

  W wyniku niejawnego głosowania najwięcej głosów zebrała Katarzyna Okoń oraz Sebastian Olejarczyk, którzy na czas rządów przybrali imię Katarzyna i Sebastian.

  Serdecznie gratulujemy nowo wybranym władcom chłodnej społeczności, a życząc sobie i im spokojnych, mądrych i sprawiedliwych rządów, prosimy o niepodnoszenie poziomu wody powyżej szyi, o utrzymanie stałej temperatury na poziomie 2 stopni w okresie październik-czerwiec, a na czas lata zainstalowanie dmuchanego basenu z lodowatą wodą.

  Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować odchodzącej parze: Darkowi (Dariusz Szynkiewicz) i Teresce (Teresa Bogumił) za niesamowity rok ich władania, za włożone serce i poświęcony czas na rzecz społeczności Wareckich Morsów. Wielkie dzięki!

  Mors Kronikarz

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE