Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMistrzostwa Minisiatkówki Mazowsza

  Mistrzostwa Minisiatkówki Mazowsza

  17 grudnia wystartowały zmagania w kategorii dwójek w ramach Rozgrywek Mazowsza Minisiatkówki dziewcząt i chłopców.

  Kolejny rok z rzędu WTS Warka startuje w Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy Of Moving 2024, które mają na celu popularyzację siatkówki wśród dzieci i promowanie aktywnego stylu życia. Rozgrywki skierowane są do uczniów klas IV-VI. W tym sezonie roczniki 2013 grają w kategorii dwójek, 2012 kat. trójek, a 2011 w kat. czwórek.

  17 grudnia w Mysiadle odbyły się pierwsze turnieje rozstawieniowe kat. dwójek, w których więzły udział 3 drużyny WTSu – dwie drużyny dziewcząt i jedna chłopców. Każdy zespół miał do rozegrania siedem meczów, które były grane do jednego zwycięskiego seta do 15 pkt. Podopieczni trenera Krzyśka Gruszczyńskiego i trenerki Kingi Nowakowskiej spisali się na miarę swoich możliwości. W swoim debiucie dziewczynki wygrały 3 mecze (drużyna 1) i 2 mecze (drużyna 2). Chłopcy zaś pokusili się o 4 zwycięstwa. Zawody zaliczamy do udanych – tym razem nastawiliśmy się przede wszystkim na zabawę. Zapoznaliśmy się z halą i oswoiliśmy się z przebiegiem meczów. Poznaliśmy zasady siatkarskiej gry i zachowaniem na boisku. Pierwsze koty za płoty, trenujemy dalej by osiągać jeszcze lepsze wyniki!

  Warkę reprezentowali: Amelka Górka, Zofia Wojewódzka, Zofia Kużma, Dominika Zalewska, Anastazja Łomińska, Tomek Cwyl, Mateusz Warda i Wojtek Banyś. Dziękujemy rodzicom za doping i pomoc w organizacji wyjazdu dzieci na turniej.

  WTS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE