Więcej
  Strona głównaInstytucjeMorsy wróciły do Okuninki

  Morsy wróciły do Okuninki

  Po trzech latach (ostatni w 2021), reaktywowano Nieformalny Zlot u Krokodyla, w tym roku  z numerem IV. Do Okuninki nad jezioro Białe, wraz z innymi ośmioma klubami, wybrały się Wareckie Morsy, by w czystych wodach kultowego jeziora zażywać zimnych kąpieli. Na marginesie można dodać, że piszący te słowa jest pomysłodawcą i współorganizatorem imprezy – zagorzały miłośnik walorów obu miejsc – Warki i Okuninki.

  W tym roku nad jeziorem było ciepło i obyło się bez lodowej powłoki, choć woda była zimna – miała 3,2 C. Na głównej plaży ponad stu morsów uczestniczyło we wspólnej tanecznej rozgrzewce (przeprowadzonej przez naszą, znakomitą Rozgrzewaczkę Ewelinę), we wspólnej kąpieli i pląsach. Prawdziwym majstersztykiem prowadzącego Różowego Królika było zachęcenie aż dwudziestu siedmiu osób do przepłynięcia 25 metrów po miejscowym kąpielisku! A później to tylko przyjemne chwile – sauna, jacuzzi, ognisko, pyszne jedzenie, tańce i wesołe pogaduszki. Aż chce się wracać mimo dalekiej i długiej podróży.

  Za rok jubileusz, piąte spotkanie u Krokodyla!

  Mors Kronikarz

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE