Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚwiąteczny kiermasz z „sercem w tle”

  Świąteczny kiermasz z „sercem w tle”

  W niedzielę 15 grudnia w sali OSP w Warce odbył się kolejny już „Warecki Kiermasz Świąteczny”. Każdy z odwiedzających stoiska podziwiać mógł niezwykłe, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Stoły zapełnione były kolorowymi bombkami, bałwankami, mikołajami, choinkami oraz wieloma różnymi dekoracjami, które ozdabiają nasze mieszkania w czasie świąt Bożego Narodzenia. Każda z ozdób była jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna a przez to, że wykonana przez dzieci, młodzież czy seniorów z organizacji społecznych czy instytucji, niezwykła. Podczas kiermaszu można było wesprzeć Lokalny Fundusz Stypendialny W.A.R.K.A., Lokalny Fundusz Młodych – Kuźnia Aktywności, Szkolne Koło Wolontariatu działające przy PG w Warce, Świetlicę Opiekuńczo-Wychowawczą działającą przy CeSiR, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Przedszkole Samorządowe w Warce, Publiczną Szkołę Podstawową w Michałowie i Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Warce.

   

  Podczas kiermaszu mogliśmy posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu uczestników sekcji wokalnej w Dworku na Długiej, dzieci z Przedszkola Samorządowego w Warce oraz stypendystów Lokalnego Funduszu Stypendialnego. Dodatkowo każdy uczestnik kiermaszu mógł wziąć udział w głosowaniu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Organizatorzy kiermaszu – Gminna Jednostka Kultury  „Dworek na Długiej” oraz  Lokalny Fundusz Stypendialny W.A.R.K.A. – serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom kiermaszu „z sercem w tle”!

  Zobacz galerię zdjęć TU!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE