Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRTurnieje Rozstawieniowe - Mistrzostwa Mazowsza w Minisiatkówce

  Turnieje Rozstawieniowe – Mistrzostwa Mazowsza w Minisiatkówce

  Drugi rok z rzędu WTS Warka startuje w MISTRZOSTWACH W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING 2024. Rozgrywki skierowane są do uczniów klas IV-VI. 10 i 11 lutego wareccy siatkarze uczestniczyli w kolejnej odsłonie turniejów rozstawieniowych w kat. dwójek, trójek, czwórek dziewcząt i chłopców. Tym razem reprezentowało nas 7 drużyn.

  W Mrokowie fenomenalnie zawody rozegrali chłopcy. W kat. dwójek nasz zespół okazał się bezkonkurencyjny, odniósł 6 zwycięstw i z pierwszego miejsca w grupie awansował do 3 ligi. W kat. trójek chłopcy także zagrali na wysokim poziomie, wygrali 4 mecze i wywalczyli awans do wyższej ligi. Drugi zespół złożony z młodszych zawodników na razie zdobywa doświadczenie w grze. Brawo za walkę, wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony i potwierdzili dobrą formę. WTS reprezentowali: Szymon Cwyl, Julek Przybylski, Fabian Błaszczak, Tomek Cwyl, Wojtek Banyś, Mateusz Warda.

  W Mysiadle odbyły się zawody dla dziewcząt. Po raz pierwszy w kategorii czwórek zadebiutowały siatkarki WTS’u, które zagrały pięć meczów. Choć nie udało się odnieść zwycięstwa, dziewczyny wykazały się dużym zaangażowaniem i zdobyły cenne doświadczenie. W kat. trójek nasz zespół wygrał 2 mecze. Dziewczyny kreowały przemyślane akcje i zagrały na dobrym poziomie. Na pewno jeszcze pokażą co potrafią. W najmłodszej kategorii pierwsza drużyna WTS notuje jedno zwycięstwo, a drugi zespół dwa. Zawody zaliczamy do udanych, z turnieju na turniej dziewczyny podnoszą umiejętności, przeprowadzają więcej akcji na 3 i podejmują dobre decyzje w grze. Pracujemy nad skutecznością. Kolejne zawody już w marcu.

  Drużyny dziewcząt reprezentowały: Małgosia Pochylska, Natalia Łuczak, Zuzia Romanowska, Amelka Witek, Zofia Sowińska, Nadia Łuczak, Iza Romanowska, Amelka Kapusta, Natalia Ignaczak, Amelia Górka, Zofia Kuźma, Zofia Wojewódzka, Anastazja Łomińska, Julia Banach.

  Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji dojazdów dzieci na zawody i doping.

  WTS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE