Więcej
  Strona głównaSportBieganieSpotkanie podsumowujące działalność klubów sportowych z terenu Gminy Warka

  Spotkanie podsumowujące działalność klubów sportowych z terenu Gminy Warka

  W czwartek, 22 lutego w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbyło się spotkanie podsumowujące działalność klubów sportowych z terenu Gminy Warka. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Warki Teresa Knyzio, Przewodniczący Rady Miejskiej Daniel Bugała, Przewodniczący Komisji Zdrowia Oświaty i Sportu Jacek Gawroński, Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego Andrzej Zaręba oraz Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Paweł Maciejewski.

  Na początku spotkania wszyscy przedstawiciele klubów sportowych złożyli krótkie sprawozdania ze swojej działalności za rok 2023, podzielili się swoimi sukcesami oraz wyrazili uwagi dotyczące rozwoju i działalności swoich klubów.

  Następnie głos zabrał Burmistrz Warki podkreślając znaczenie dobrej współpracy środowisk sportowych z Samorządem Warki na rzecz rozwoju sportu i rekreacji. Podziękował za dotychczasowe działania, pogratulował sukcesów i wyraził nadzieję na dalszą dobrą współpracę. Podczas spotkania przedstawione zostały najbliższe plany związane z rozwojem infrastruktury sportowej na terenie Warki.

  W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele następujących klubów sportowych:

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE