Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPoznaliśmy zwycięzcę WLH

  Poznaliśmy zwycięzcę WLH

  10 marca 2024 r. zakończyliśmy rozgrywki Wareckiej Ligi Halowej. Podwójnym wygranym okazała się PRIMA AUTO WARKA, która zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach ligowych i pokusiła się o Superpuchar.

  W tym sezonie w lidze uczestniczyło 8 drużyn, które od listopada do marca rozegrały ponad 50 meczów. 3 marca w decydującej kolejce PRIMA AUTO WARKA wywalczyła sobie I miejsce na podium Ligi. II lokatę zajął TOP MARKET, a III miejsce TEAM KAJAKI24. Kolejne miejsca zajęli: UŚMIECH NAD PILICĄ, WARM POLSKA, GIZA RACING, AKS ODJAZD, STAL PLAST.

  Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył Paweł Grodzki, Najlepszego Bramkarza Bartosz Putkiewicz, a Królem Strzelców został Bartłomiej Kot.

  Tydzień później 10 marca rozegrano turniej o Superpuchar Ligi. Drużyny stworzyły ciekawe widowisko piłkarskie, były karne i zacięta gra. W pierwszym meczu półfinałowym zagrał AKS i Team KAJAKI24. Po 24 minutach było 2:1 i z awansu do dalszej fazy cieszył się zespół Kajaków. W drugim meczu półfinałowym, w którym zagrała PRIMA AUTO WARKA vs UŚMIECH NAD PILICA padł remis 1:1 i dopiero karne wyłoniły drugiego finalistę. O superpuchar walczyła PRIMA i KAJAKI. Tu emocji również nie brakowało, a mecz stał na wysokim poziomie. Regulaminowy czas gry nie dał rozstrzygnięcia, na tablicy wyników widniał wynik 3:3 i po raz kolejny o mistrzostwie decydowały rzuty karne. Ostatecznie lepszą skutecznością strzelecką i spokojem wykazali się mistrzowie ligi. Superpuchar trafił w ręce Primy Auto Warka.

  Na zakończenie rywalizacji Dyrektor CeSiR Warka Paweł Maciejewski wręczył nagrody zwycięzcom, pamiątkowe puchary wszystkim startującym drużynom i podsumował tegoroczne rozgrywki Wareckiej Ligi Halowej. Dziękujemy za udział, grę, piłkarskie emocje i już dziś zapraszamy na kolejną edycję WLH!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE