Więcej
  Strona głównaBlogiŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY - koncertowo i z humorem

  ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY – koncertowo i z humorem

  Zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce na XXXVII „Wieczór z Kulturą”. Zapowiada się koncertowo i z humorem!

  26 kwietnia o godz. 19.00

  Koncert pt. ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY wykonają dla Państwa Czesław Majewski i Janusz Tylman.

  „Śpiewające fortepiany” – to bardzo popularny w latach 2001-2005 program muzyczno-rozrywkowy emitowany w TVP 2 i prowadzony przez Rudiego Schubertha. Dziś, kiedy w TVP Rozrywka oglądamy powtórki programu, tworzący go artyści koncertują na żywo w licznych ośrodkach kultury, w kraju i za granicą, spotykając się z ogromnym aplauzem i sympatią publiczności.

  Podczas kolejnego „Wieczoru z Kulturą” zobaczymy i usłyszymy znakomitych pianistów-showmanów, którzy od początku tworzą „Śpiewające fortepiany”. Będą to oczywiście Czesław Majewski i Janusz Tylman oraz wokaliści: Joanna Stefańska-Matraszek – sopran, Ireneusz Miczka – baryton oraz Wojciech MALINA KOWALEWSKI – perkusja.

  Koncert jest znakomitym połączeniem klasyki i rozrywki, doprawiony anegdotą i humorem – stanowi bardzo dobrą propozycję przed długim weekendem majowym. W programie usłyszą Państwo przepiękne utwory J. S. Bacha, W. A. Mozarta, G. Rossiniego F. Chopina, M. Ravela, E. Griega oraz melodie popularnych musicali (Skrzypek na dachu, My fair lady, Cats), największe przeboje światowej piosenki (m.in. New York, Walc Embarras, Oczi cziornyje), czy znane arie operetkowe (Usta milczą…).

  Całość okraszona jest wyważonym anegdotyczno-humorystycznym słowem, wiążącym Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.

  Informacje organizacyjne:

  – Bilety na koncert w cenie 110 zł/ os. można nabyć w kasie muzeum, zarezerwować przez Internet pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl tel. 48/667 20 20 w. 21

  – Ilość miejsc jest ograniczona.

  Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce- Sala koncertowa muzeum,  ul. K. Pułaskiego 24, Warka.

   

   

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJPOPULARNIEJSZE