Więcej
  Strona głównaInstytucjeLO im. Piotra Wysockiego w Warce ponownie zwycięża

  LO im. Piotra Wysockiego w Warce ponownie zwycięża

  5 marca 2024 r. w Grójcu odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Tegoroczny finał zbiegł się z jubileuszem konkursu. Już po raz 10 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu Głuszec w Grójcu podejmował młodzież ze szkół średnich powiatu grójeckiego w swoich gościnnych progach. W finale młodzież przedstawiała prezentacje wizualizujące wylosowane tematy. W kategorii liceów po raz czwarty z rzędu wygrało LO im. Piotra Wysockiego w Warce. Do Martyny Brzeżnickiej, Gracjana Pietrasiaka, Oliwii Gorgoń w tym roku dołączył Oskar Jagiełło – uczeń kl. IA.

  Rozwój umiejętności językowych jest bardzo ważny w naszym liceum. Podejmujemy różnorodne działania w celu ich doskonalenia. 7 marca 2024 r. klasa IB spotkała się z native speaker’em, panem Sean’em Thompson’em, pół Anglikiem pół Irlandczykiem – jak sam się określił. Wspomagając się wspaniałym poczuciem humoru poprowadził spotkanie w formie quizu na temat różnych aspektów życia w Irlandii. Uwierzcie: działo się!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE