Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRLato SUPERBOHATERÓW

  Lato SUPERBOHATERÓW

  Wakacje czas start! Pogoda za oknem sprzyja, więc to dobra pora na zaplanowanie wakacji w mieście, w tym roku wspólnie z  Miejsko-Gminna Biblioteką Publiczną oraz Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zapraszamy dzieci na przygodę z Superbohaterami.

  Będzie to wyjątkowy czas kiedy uczestnicy poznają nie tylko kinowych Supebohaterów, bo tych zapewne już każdy zna, ale zabierzemy uczestników na wycieczki po wareckich instytucjach. To w nich pracują prawdziwi Superbohaterowie, którzy na co dzień dbają o nas i nasze miasto. Wybierzemy się m.in.: do SPZOZ, na Policję, do OSP, do ZUK-u oraz do Urzędu Miejskiego.

  Każdy tydzień zajęć będzie poświęcony innej postaci, wśród Superbohaterów znaleźli się: Spider Man, Aquaman, Batman, Wonder Women, Hulk, Kapitan Ameryka oraz Kapitan Warka.

  Podczas tegorocznych wakacji organizatorzy zaplanowali wiele warsztatów i pokazów naukowych, zajęć plastycznych, zabaw ruchowych oraz wycieczkę.

  Z nami nikt nie będzie się nudził!

  Na zajęcia zapraszamy dzieci z roczników od 2013 r. do 2017 r.

  W wyznaczonych miejscach instruktorzy oczekiwać na zapisane dzieci będą od wtorku do czwartku (pierwsze zajęcia 2 lipca, a ostatnie 14 sierpnia). Zajęcia odbywać się będą w godzinach 11-14. Godziny są dobrane tak, aby dzieci mogły skorzystać również z oferty zajęć sportowych przygotowanej przez Centrum Sportu i Rekreacji w Warce (zajęcia w CESIR odbywają się codziennie od 9-11). Wycieczka będzie odbywać się w wydłużonym czasie (więcej informacji na plakacie).

  WARUNKI UCZESTNICTWA

  Warunkiem uczestnictwa w zajęciach podczas wakacji jest wcześniejsze zapisanie dziecka oraz dostarczenie przez rodzica/opiekuna wypełnionej karty informacyjnej, zapoznanie się z regulaminem oraz przestrzeganie go. Niedostarczenie wypełnionej karty będzie skutkowało odmową przyjęcia dziecka na zajęcia. Jednego dnia w zajęciach będzie mogło uczestniczyć 30 osób. Karta dostępna będzie w Dworku na Długiej oraz w wersji elektronicznej poniżej. Jedna karta obowiązuje we wszystkich instytucjach. UWAGA! Wypełnienie karty uczestnictwa nie gwarantuje zapisu.

   REGULAMIN

  KARTA INFORMACYJNA

  ZGODA NA WYJAZD MUZEUM WSI RADOMSKIEJ

  ZAPISY NA ZAJĘCIA

  Udział w zajęciach musi być poprzedzony zapisami.

  Zapisy na zajęcia przyjmowane są w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” wyłącznie telefonicznie (tel. 793 800 142).

  Zapisy na wszystkie zajęcia (wyjątek stanowi wycieczka, termin zapisów podany poniżej) będą otwierane w poniedziałki od godz. 9:00 w bieżącym tygodniu w którym odbywają się zajęcia (np. na zajęcia odbywające się od 2 do 4 lipca 2024 r. zapisy rozpoczną się 1 lipca 2024 r., na zajęcia odbywające się od 9 do 11 lipca zapisy rozpoczną się 8 lipca 2024 r. itd.).

  W przypadku rezygnacji z zajęć lub niemożności udziału w nich rodzice są zobowiązani najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć poinformować o tym fakcie Instytucję w której odbywają się dane zajęcia tak, aby z zajęć mogły skorzystać dzieci znajdujące się na liście rezerwowej. Niepoinformowanie Instytucji o nieobecności dziecka będzie skutkowało brakiem możliwości ponownego zapisania na kolejne dni zajęć.

  ZAPISY NA WYCIECZKĘ AUTOKAROWĄ

  Należy pamiętać, że aby zapisać dziecko na wyjazd należy wypełnić i przynieść do Dworku na Długiej zgody, najpóźniej 4 dni przed wyjazdem.

  Zapisy na wycieczkę do Muzeum Wsi Radomskiej ( 30.07 od godz. 9:00 tel.793 800 142 lub do wyczerpania miejsc)

  Zgoda na wyjazd Muzeum Wsi Radomskiej – 6.08.2024 dostępna na https://dworek.warka.pl/lato2024

  Zapraszamy i życzymy udanych wakacji!

  Organizatorzy i partnerzy „Lata w Warce”:

  – Samorząd Miasta i Gminy Warka,

  – Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej,

  – Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna,

  – Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce,

  – Komisariat Policji w Warce,

  – Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.,

  – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warce,

  – Ochotnicza Straż Pożarna w Warce.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE