Mieszkańcy Warki wspólnie powitali Nowy Rok!

Mieszkańcy Warki wspólnie powitali Nowy Rok!

Tradycją Warki stało się wspólne żegnanie Starego Roku i witanie Nowego. W noc z 31 grudnia na 1 stycznia kilkaset osób spotkało się na wareckim rynku aby złożyć sobie noworoczne życzenia, obejrzeć pokaz sztucznych ogni i bawić się przy największych polskich i światowych hitach.

O 23:00 zabrzmiały pierwsze dźwięki  piosenek zespołu  coverowego „Milky Way”, którego jednym z dwójki wokalistów jest laureat opolskich „Debiutów” z 2015 roku.  Zespół zapewnił mieszkańcom Warki wspaniałą zabawę.

Noworoczne życzenia zgromadzonym na Rynku mieszkańcom Warki w imieniu własnym oraz władz samorządowych – Burmistrza Dariusza Gizki oraz Przewodniczącej Rady Aldony Rzeźnik złożył Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” – Andrzej Zaręba. Nadejście Nowego 2019 Roku powitano zjawiskowym, niemalże 10-minutowym pokazem sztucznych ogni.

Organizatorzy Sylwestra –  Samorząd Miasta i Gminy Warka, Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. dziękują wszystkim, którzy wspólnie powitali na wareckim Rynku Nowy Rok 2019. Szczególne podziękowania należą się służbom porządkowym – strażakom z gminnych jednostek OSP, Policji, firmie ochroniarskiej oraz służbie medycznej dzięki którym wszyscy mogli czuć się w pełni bezpiecznie.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zdjęcia 1-5 (Dworek an Długiej), zdjęcia 6-11 (Rafał Donica)

Udostępnij:
← Mieszkańcy Warki powędrowali za Królami do Jezusa Świąteczna integracja seniorów i dzieci →

Dodaj komentarz