Zagraj dla WOŚP w Rozniszewie!

Zagraj dla WOŚP w Rozniszewie!

Podobnie jak rok temu i tym razem dołączamy do wspaniałej inicjatywy charytatywnej. Zapraszamy na drugi w historii Rozniszewa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kiedy: 12 stycznia
Gdzie: OSP Rozniszew
Start: godz. 14:00

Celem tegorocznego finału będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Dzięki naszej lokalnej inicjatywie możecie wesprzeć Orkiestrę, tym samym pomagając setkom tysięcy maluszków w całej Polsce.

Podczas naszej imprezy nie zabraknie atrakcji. Zaplanowaliśmy dla Was:
– przejażdżki specjalnymi autami oraz quadami
– pokaz jednostki ratowniczej OSP
– licytację atrakcyjnych przedmiotów
– DJ’a oraz muzykę na żywo, a wystąpi dla Was finalista The Voice of Poland
– Malowanie buziek dla najmłodszych
– Fotobudkę
– Pokaz filmowy dla dzieci o 16:00
– Konne przejażdżki
– Ognisko z kiełbaskami
– Kącik kawowy ze słodkościami
– Różne gry i zabawy

Oczywiście klasycznie o godzinie 18.00 rozniszewskie światełko do nieba!

Rok temu uzbieraliśmy 4541,64 zł – dla naszej małej lokalnej społeczności to naprawdę ogromna kwota. Pamiętajcie, że pomaganie jest dosłownie dziecinnie proste! Mamy w tym roku chrapkę na pobicie zeszłorocznego rekordu.

Dlatego przybywajcie, zabierzcie rodziny i sąsiadów. Udostępniajcie to wydarzenie i zachęcajcie wszystkich do wspólnej zabawy!

Czekamy na Was!

Udostępnij:
← Graj z WOŚP 13 stycznia! Popłyń i wesprzyj WOŚP →

Dodaj komentarz