Wernisaż wystawy malarstwa Hanny Łocz – PRZENIESIONE NA PÓŹNIEJSZY TERMIN

Wernisaż wystawy malarstwa Hanny Łocz – PRZENIESIONE NA PÓŹNIEJSZY TERMIN

W piątek 13 marca o godzinie 19.00 w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” miał odbyć się wernisaż wystawy malarstwa Hanny Łocz „Dmuchawce, latawce…”.

Jednak ze względu na sytuację w kraju i zalecenia Wojewody dotyczące ograniczenia organizacji różnorodnych imprez wernisaż wystawy został przeniesiony na późniejszy termin, o którym poinformujemy.

Artystce towarzyszyć będą przyjaciele z zespołu Bez zgrzytu, którzy swoim występem uatrakcyjnią wernisaż. Warto dodać, iż zespół ten w poprzednim roku zdobył II nagrodę w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” w Warce.

Hanna Łocz urodziła się w Milanówku – Mieście Ogrodzie, stolicy jedwabnictwa polskiego, przez kilka lat zajmowała się zawodowo malowaniem na jedwabiu. Pasję artystyczną rozwijała potem, malując hobbystycznie. Używa głównie farb akrylowych. To jej ulubione farby. Stara się nie ograniczać tematyki malowanych obrazów. Maluje to, co się jej podoba i w taki sposób, jak to widzi i czuje. Jak sama mówi: dzięki malowaniu czuję się prawdziwie wolna. Jej wyjątkowe zdolności artystyczne przejawiają się nie tylko w sztukach plastycznych. Kocha muzykę. Gra na gitarze, pięknie śpiewa, komponuje i pisze teksty piosenek. Występuje z zespołem Bez zgrzytu. Ostatnio odkryła w sobie także pasję pedagogiczną. Udziela lekcji muzyki.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzający w godzinach pracy Dworku na Długiej do 27 marca.

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij:
← UWAGA! Zajęcia ODWOŁANE! Wiosenny konkurs wokalny "mini Warka Music Show"- PRZENIESIONY NA PÓŹNIEJSZY TERMIN →

Dodaj komentarz