Zagraj z WOŚP – ustaw puszkę w miejscu swojej pracy!

Zagraj z WOŚP – ustaw puszkę w miejscu swojej pracy!

Chcesz grać z WOŚP już dziś? Jest taka szansa! 10 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będziemy zbierać fundusze na zakup sprzętu dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Fundusze będą zbierane przez wolontariuszy w dniu finału, oraz na aukcjach. W aktywną pomoc mogą włączyć się także małe przedsiębiorstwa (np. sklepy, salony fryzjerskie, kosmetyczne itp.) ustawiając w godzinach swojego funkcjonowania tzw. „Skarbonę Stacjonarną WOŚP”. Skarbona, to nic innego jak po prostu puszka WOŚP – mogąca zrobić wiele dobrego. Może być ona ustawiona w danym punkcie już od 15 grudnia do dnia finału.

Każda skarbona będzie potrzebowała swojego „opiekuna”, którego zadaniem będzie nadzór nad puszką podczas zbiórki oraz rozliczenie jej w Sztabie WOŚP w Warce w dniu finału najpóźniej do godz. 18.

Każdy podmiot, który zdecyduje się wziąć pod opiekę skarbonę i zbierać fundusze na rzecz WOŚP już przed wielkim finałem otrzyma puszkę, certyfikat oraz plakat, który będzie informował o obecności puszki w danym miejscu.

Chciałbyś zarejestrować skarbonę w swoim miejscu pracy?

– wejdź na stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl

– załóż konto

– kliknij w zakładkę na górze strony „dla firm/wydarzeń”

– załóż sztabową puszkę stacjonarną (możesz zbierać stacjonarnie, ale także online)

– przejdź przez kolejne kroki rejestracji, kiedy dotrzesz do miejsca wyboru sztabu wybierz z listy sztab w Warce

– potwierdź założenie skarbony i poczekaj na akceptację i informację z naszego sztabu o przygotowanej specjalnie dla Ciebie puszce J

 

Masz pytanie? Czekamy na twój kontakt:

wosp.warka@gmail.com

48 667 22 70

Udostępnij:
← "Domowe" recytacje Podsumowanie akcji pomocy charytatywnej dla niewidomych mężczyzn w Niepołomicach →

Dodaj komentarz