Kickboxing

Kluby sportowe wracają do treningów!

Po blisko 3 miesięcznej przerwie wareckie kluby sportowe powoli wracają do treningów. Od 18 maja zostały znacznie zmniejszone restrykcje wobec ośrodków sportu, co pozwoliło na otwarcie obiektów sportowych w Warce i udostępnienie ich zawodnikom i klubom.

(czytaj więcej...)
Trenuj MUAY THAI w CeSiR Warka!

Serdecznie zapraszam dzieci i dorosłych na treningi MUAY-THAI w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Czym jest MUAY THAI?? To bardzo stara odmiana boksu wywodząca się z Tajlandii. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo bogata gama uderzeń,

Kolejny sukces Agaty Kacprzak która zajęła 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kickboxing Light Contact

Kolejny sukces Agaty Kacprzak która zajeła 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w kickboxing Light contact. Agata po dwóch wymagających pojedynkach minimalnie i niejednogłośnie uległa przeciwniczce. Nasza warczanka ciągle depcze po piętach zawodniczkom z jej kategorii. Trener

Drugie miejsce Agaty Kacprzak w Pucharze Polski w Kickboxingu!

Agata Kacprzak idzie za ciosem. 24.03.2018r zdobyła drugie miejsce na pucharze Polski w formule light contact w Płocku. Agata uległa w finale 2:1 po niejednogłośnym werdykcie. Przypomnijmy ze w ubiegłym tygodniu zdobyła v-ce mistrzostwo Polski w

Srebro Agaty Kacprzak w mistrzostwach Polski Juniorów

W dniach 9 -11 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i seniorów w Kick Light w Kartuzach. Agata Kacprzak, podopieczna Przemysława Żaka, stoczyła 4 walki (w kat. – 55kg): dwie przed walki i półfinał, które dały

Mistrzostwa Polski kadetów i juniorów w kickboxingu

Dnia 5.6.7.05.2017 r odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów i juniorów w kickboxingu pointfighting i light contact Rydzyna 2017 obok Leszna . Wystartowało 675 zawodniczek i zawodników z 75 klubów . Nasz klub X-Fight warka Odnova reprezentowała

Sukces Jakuba Żaka i Agaty Kacprzak na turnieju „Piaseczno Open”.

Dnia 08.04.2017r. odbyła się piąta edycja turnieju kickboxingu dzieci i kadetów” Piaseczno Open” . Na turniej stawiło się prawie 250 zawodników i zawodniczek z 14 najlepszych klubów w Polsce. Zawodnicy zmagali sie w formułach point fighting