Prezent od Stypendystów na Walentynki

Prezent od Stypendystów na Walentynki

14 lutego, przy okazji „Walentynek” Stypendyści Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A. przeprowadzili akcję ,,1% dla Stowarzyszenia W.A.R.K.A.’’. Akcja spotkała się z miłym odbiorem wśród mieszkańców Warki.

Cała Kampania 1% ma na celu zachęcenie mieszkańców Warki do oddania 1%  dla Stowarzyszenia W.A.R.K.A. oraz zapoznaniu się z działalnością organizacji, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Stypendyści w dzień zakochanych rozdawali mieszkańcom Warki róże. Zebrane dzięki wpłatom 1% podatku środki zostaną przekazane na działania tj.:

  • realizacja Programu Grantowego „Działaj Lokalnie” (to coroczne dotacje rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych dla innych aktywnych organizacji i grup – w sumie przez ostatnich 7 lat to 166 zrealizowanych projektów dzięki dotacjom rzędu prawie 600 tys. zł),
  • przeprowadzenie kolejnej edycji Lokalnego Funduszu Stypendialnego (Fundusz istnieje 3 lata i udało się już przekazać 83 roczne stypendia o łącznej wartości 107 tys. zł uczniom ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z gminy Warka),
  • fundusze celowe – pomoc innym organizacjom oraz grupom aktywnie działającym na terenie gminy Warka.

Aby przekazać 1 % dla Stowarzyszenia W.A.R.K.A. wystarczy w rozliczeniu podatkowym (PIT) wpisać numer KRS 0000160318.

Nowa zakladka z 1 procentem - bez ramki zm

Dziękujemy Stypendystom za pomoc w realizacji akcji oraz mieszkańcom Warki którzy bardzo ciepło zareagowali na róże od naszych Stypendystów.

W.A.R.K.A.

Walentynki 01 Walentynki 02 Walentynki 03

Udostępnij:
← Walentynkowe atrakcje w Michałowie Rekonstruktorzy z Warki upamiętnią poległych koło Głowaczowa →

Dodaj komentarz