-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejFotopasja pod okiem Shaddixxa

  Fotopasja pod okiem Shaddixxa

  Pod koniec zeszłego roku w Gminnej Jednostce Kultury „Dworek na Długiej” rozpoczął się cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży realizowanych w ramach projektu „Młodzi mogą więcej – dajmy im szansę”.  Pierwszym etapem były jednodniowe warsztaty w pięciu wiejskich szkołach (Michałów, Nowa Wieś, Konary, Wrociszew i Ostrołęka) oraz dla szkół wareckich – w „Dworku”. Obecnie trwa realizacja kolejnego etapu czyli cykliczne (co 2-3 tygodnie) spotkania warsztatowe, gdzie uczestnicy pod okiem prowadzącego dogłębnie poznają tajniki sztuki fotografii. Jak mówi sam prowadzący „Na warsztatach kładziemy nacisk na zagadnienia praktyczne. Pierwsze zajęcia składały się z zagadnień teoretycznych, potrzebnych do właściwego poruszania się w terminologii fotograficznej. Kolejne zajęcia opiewały już w praktykę. Budowaliśmy mikro kompozycje wykorzystując światło sztuczne, wyszliśmy w plener, szukając ciekawych pomysłów nad skutą lodem Pilicą. Rozpoczęliśmy także temat długich ekspozycji do zdjęć nocnych…”.

  Kolejne spotkanie w „Dworku na Długiej” – środa 12 marca o godz. 15:30

  Zajęcia poprowadzi Jarosław SHADDIXX Nogal – warczanin, profesjonalny fotograf, który na co dzień pracuje dla największych marek, firm, agencji fotograficznych (www.shaddixx.com).

  Warsztaty realizowane są dzięki dotacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE