Więcej

  Foto na sportowo

  9 lipca odbyły się kolejne warsztaty w ramach „Miesiąca Fotografii w Warce”. Tym razem grupa młodych ludzi udała się do Piaseczna koło Warszawy aby tam poznać tajniki fotografii sportowej. Warsztaty odbyły się w piaseczyńskim skateparku. Instruktor – Jarosław Nogal na początku poinformował jak wygląda praca ze sportowcami i opowiedział o własnych doświadczeniach. Następnie grupa wkroczyła na skatepark aby zrobić niepowtarzalne zdjęcia. Każdy z nich miał inną koncepcję na wykonanie swoich fotografii. Następnie instruktor oglądając wykonane fotografie przekazał kolejne cenne wskazówki. Warsztaty zaowocowały kolejnymi doświadczeniami oraz świetnymi ujęciami, którymi warto się pochwalić. Mamy nadzieję, że warsztaty rozwinęły wyobraźnię i zrodziły pomysły na kolejne ciekawe zdjęcia młodych mieszkańców Warki.

  Zapraszamy na kolejne warsztaty:

  • Studio Fotograficzne Grupy Viralla – fotografia studyjna „W świecie portretu”. Warsztaty poprowadzi Wiktoria Szeląg. Termin warsztatów, wstępnie zaplanowanych na 12 lipca został przesunięty. O szczegółach poinformujemy w poniedziałek.
  • 19 lipca – godz. 9:00 (zbiórka pod Dworkiem) – fotografia tradycyjna „Zdjęcie z ciemni” w studiu w Domu Kultury w Górze Kalwarii. Warsztaty poprowadzi Paweł Tabor.

  Liczba uczestników w warsztatach jest ograniczona. Zapisy odbywają się osobiście w Dworku, pod numerem telefonu +48 667 22 70 bądź pod adresem dworek@dworek.warka.pl. Zbiórka przed rozpoczęciem każdego warsztatu odbywać się będzie w Dworku na Długiej.

  Wszystkie organizowane warsztaty są bezpłatne.

  Zobacz galerię zdjęć TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE