12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWarka w gronie najlepszych

  Warka w gronie najlepszych

  26 września na uroczystej Gali Finałowej ogłoszone zostały tegoroczne nagrody LIDERZY REGIONU RADOMSKIEGO.

  Honorowymi członkami kapituły konkursu była Ewa Kopacz – Prezes Rady Ministrów i Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego.

  Ideą konkursu jest wskazywanie prawdziwych liderów w różnych obszarach. Nagradzane są podmioty, które wnoszą trwały wkład w rozwój gospodarczy regionu i działania na rzecz środowiska lokalnego.

  W tym prestiżowym konkursie Gmina Warka zdobyła tytuł lidera w kategorii inwestycje. „Mam ogromną satysfakcję, że zostaliśmy wyróżnieni właśnie w tej kategorii. W ostatnim czasie nasz samorząd zrealizował bardzo wiele kluczowych dla mieszkańców inwestycji jak chociażby kompleksowa przebudowa głównych ulic w mieście czy długo oczekiwana budowa przedszkola. Dziękuję moim współpracownikom za ich wytężoną pracę. Dobra współpraca i zaangażowanie całego zespołu pozwala na realizację wielu tak dużych przedsięwzięć. Statuetka LIDERA będzie dla mnie mobilizacją do kolejnych ambitnych wyzwań.” – powiedział w swoim wystąpieniu na gali Burmistrz Warki Dariusz Gizka.

  1. SENATOR WOJCIECH SKÓRKIEWICZ WRĘCZA STATUETKĘ BURMISTRZOWI WARKI zm 2. BURMISTRZ WARKI DARIUSZ GIZKA ZE STATUETKĄ LIDERA W KATEGORII INWESTYCJE zm 3. LIDERZY SAMORZĄDOWI REGIONU RADOMSKIEGO zm

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE