Więcej

  Bogowie w Grójcu

  Już w najbliższą niedziele kino działające przy Grójeckim Ośrodku Kultury zamierza zaserwować ucztę składającą się z dwóch dań dla koneserów kina. Polska superprodukcja Bogowie oraz animacja dla całej rodziny Samoloty 2 zdominują grójecki duży ekran w nadchodzący weekend.

  BOGOWIE

  Opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucję w polskiej medycynie. Jaką cenę musiał zapłacić za sukces?

  SAMOLOTY 2

  Słynny samolot wyścigowy Dusty dowiaduje się, że jego silnik został uszkodzony i może już nigdy nie wystartować w zawodach. W związku z tym musi zmienić branżę i w ten sposób Dusty dołącza do doświadczonego śmigłowca ratowniczego Brygadiera Śmigłego i jego drużyny. Należą do niej między innymi pełna werwy Lidka Kapała, śmigłowiec transportowy Wicherek, były wojskowy transporter Paker i żywiołowa ekipa dzielnych pojazdów terenowych zwana Zadymiarzami. Razem zwalczają nawet największe pożary, a Dusty dowiaduje się, co to znaczy być prawdziwym bohaterem.

  samoloty-2_01_zwiastun

  Bilety na seanse 2D kosztują 18 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy), rodzinny (dla 3 osób) 40 zł; seanse 3D kosztują 22 zł (normalny), 19 zł (ulgowy) i 60 zł (rodzinny). Kasa czynna na 60 minut przed każdym seansem.

   

  REPERTUAR

  PIĄTEK, 14 LISTOPADA

  godz. 16:00     pokaz filmu „Samoloty 2” 2D

  godz. 18:00     pokaz filmu „Bogowie” 2D

  godz. 20:30     pokaz filmu „Bogowie” 2D

  SOBOTA, 15 LISTOPADA

  godz. 15:00     pokaz filmu „Bogowie” 2D

  godz. 17:30     pokaz filmu „Samoloty 2” 3D

  godz. 19:30     pokaz filmu „Bogowie” 2D

  NIEDZIELA, 16 LISTOPADA

  godz. 11:00     pokaz filmu „Samoloty 2” 2D

  godz. 15:00     pokaz filmu „Samoloty 2” 3D

  godz. 17:00     pokaz filmu „Bogowie” 2D

  godz. 19:30     pokaz filmu „Bogowie” 2D

  Materiał: GOK Grójec
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE