11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaWiadomościSamorządDziękuję za zaufanie i poparcie

  Dziękuję za zaufanie i poparcie

  Szanowni Państwo,

  Dzięki zaufaniu i poparciu 500 mieszkańców miasta i gminy Warka będę miał zaszczyt reprezentować Państwa w Radzie Powiatu Grójeckiego.

  To wielkie wyzwanie, któremu mam nadzieję podołam. Liczę, że moje dotychczasowe zaangażowanie w tym m.in. sprawowanie funkcji radnego Rady Miejskiej w Warce w kadencji 2006-2010, 11-letnie zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia W.A.R.K.A., które jest m.in. Lokalną Organizacja Grantową i Lokalną Organizacją Stypendialną czy zarządzanie przez ostatnie 3 lata instytucją kultury przyniesie wymierne korzyści i efekty w działalności na rzecz rozwoju Powiatu Grójeckiego, w tym miasta i gminy Warka.

  Dziękuje wszystkim za poparcie i pomoc. Będę robił wszystko żeby nie zawieść tego zaufania. 

  Szczególne podziękowania kieruję do kandydatów KWW „Razem dla Powiatu Grójeckiego” (Romana Korczaka, Bożeny Sobieraj, Doroty Iskry, Bożeny Podlasek, Kamili Gostkowskiej, Rafała Gorgonia i Krzysztofa Winka) za zaangażowanie i wspólną pracę przedwyborczą. Dziękuje ponad 1300 osobom, którzy oddali Swoje głosy na naszą „drużynę”.

   

  Z poważaniem,

  Andrzej Zaręba

  Radny Rady Powiatu Grójeckiego kadencji 2014-2018

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE