Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRLIderem WLH: Browar Warka

  LIderem WLH: Browar Warka

  W Centrum Sportu i Rekreacji w Warce już po raz dwudziesty ruszyła Warecka Liga Halowa.

  Liderem ligi po 3 kolejkach jest BROWAR WARKA. W tegorocznej jubileuszowej lidze halowej piłki nożnej uczestniczy 12 zespołów z Warki i okolic. Rywalizują one w jednej grupie co wiąże się z wieloma meczami i piłkarskim emocjami. W miniony weekend emocji nie brakowało. Zacięty mecz stoczyli ze sobą KONKET i ALBICELESTES. Choć w spotkaniu wpadły tylko 3 gole, ich wykonanie – wzorem czołowych światowych zawodników – zasługuje na podziw.

  Zaskoczeniem tegorocznych rozgrywek jest drużyna PODGÓRY. W zeszłym sezonie zespół kończył rozgrywki u schyłku tabeli. W tym roku zaskakuje. Do tej pory nie odniósł żadnej porażki i ogrywa lepiej sytuowane zespoły: choćby wcześniej wspomnianą ALBICELESTES CALVARIĘ. Beniaminek tegorocznych rozgrywek VICTORIA również nieźle sobie radzi. W meczu z DESO JUNIOR strzela 5 bramek i zwycięża spotkanie. Bezkonkurencyjny jednak do tej pory jest zespół BROWAR WARKA, który po 3 kolejkach jest liderem WLH. Tuż za nim z takim samym dorobkiem punktów lecz mniejszym stosunkiem bramek są dwa zespoły: NADSTAL – zeszłoroczny vice mistrz I ligi oraz niespodzianka tegorocznego sezonu PODGÓRA. Za nimi kolejno: ALBICELESTES CALVARIA, KONKRET, VICTORIA, DESO JUNIOR, DESO, KLUB 13. Poza klasyfikacją końcową: GIZA RACING, THE BLUES, NADSTAL U19. (pełne wyniki na stronie www.cesir.warka.pl)

   WYNIKI II i III kolejki WLH:

  17.11.12 /sobota/:

  VICTORIA 0:15 BROWAR WARKA

  NADSTAL U19 2:6 THE BLUES

  DESO JUNIOR 1:3 NADSTAL

  KONKRET 5:1 KLUB 13

  PODGÓRA 3:2 ALBICELESTES

  DESO 0:3 GIZA

  18.11.12 /niedziela/:

  KLUB 13 1:8 GIZA RACING

  THE BLUES 0:1 NADSTAL

  PODGÓRA 8:2 NADSTAL U19

  DESO JUNIOR 1:5 VICTORIA

  ALBICELESTES 2:1 KONKRET

  BROWAR WARKA 8:4 DESO

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE