TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW

Serdeczny 1%

W poszukiwaniu “1%” w Warce wyruszyła aktywna młodzież z Lokalnego Funduszu Stypendialnego. Co i kogo napotkali na ulicach 14 lutego? Ciepłe uśmiechy i serdecznych mieszkańców w ten piękny, słoneczny dzień!

W święto wszystkich zakochanych, kochających i kochanych Stypendyści spacerowali po ulicach Warki rozdając róże i słodkości napotkanym mieszkańcom. Zachęcali ich także do wsparcia LFS poprzez przekazanie 1% podatku podczas rozliczania PIT-u w tym roku. Czy udało się im odnaleźć zaginiony 1% – to się dopiero okaże, liczą jednak wraz z nami na otwarte serca Warecczan.

Pomóc może każdy, kto rozlicza podatki – firmy i osoby fizyczne. Wystarczy wspomóc działania poprzez wskazanie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. wraz z numerem KRS 0000160318 w swoim zeznaniu podatkowym.

Działania promocyjne w kampanii 1% dofinansowano z środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE