18.3 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPolska megaprodukcja "Hiszpanka" w kinie w Warce

  Polska megaprodukcja „Hiszpanka” w kinie w Warce

  „Hiszpanka” to polska megaprodukcja z międzynarodową obsadą, o zapomnianym w naszej historii, jedynym zwycięskim powstaniu – Powstaniu Wielkopolskim.

  Film będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 22 lutego o godz. 11:45 w sali OSP w Warce na dużym ekranie w ramach „Kina Orange”.

  W roli głównej zobaczymy Jana Frycza, jako jednego z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków – Ignacego Jana Paderewskiego, który w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko – dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem.

  Film wyreżyserował Łukasz Barczyk. W obsadzie znaleźli się: Crispin Glover, Bruce Glover, Florence Thomassin, Jan Frycz, Patrycja Ziółkowska, Jakub Gierszał, Sandra Korzeniak, Magdalena Popławska, Jan Peszek, Tomasz Kowalski, Piotr Głowacki, Karl Markovicks, Thomas Schweiberer, Jack Recknitz, Fritz von Friedl i wielu innych wspaniałych aktorów.

  Historyczny/ kryminał/ akcja/ 12+

  [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-4wsWUc78lM[/youtube]

  Bilety w cenie 13zł (dodatkowa promocja dla abonentów sieci Orange 2 w cenie 1) można kupić na stronie kina Orange (kliknij tu). Rezerwacji można dokonać telefonicznie +22 357 78 00 lub mailowo rezerwacje@kinoorange.pl.

  Hiszpanka plakaty 3

  Kino Orange 22 lutego w Warce:

  • 10:00 – Baranek Shaun
  • 11:45 – Hiszpanka
  • 14:15 – Carte Blanche
  • 16:15 – Ziarno Prawdy
  • 18:30 – Ida
  • 20:15 – Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Więcej o filmach w Warce – kliknij tu.

  Na filmową niedzielę w Warce zaprasza “Kino Orange” oraz “Dworek na Długiej”. Partnerem pokazów jest OSP Warka.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE