Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWyniki IV kolejki Wareckiej Ligi Halowej

  Wyniki IV kolejki Wareckiej Ligi Halowej

  Za nami IV kolejka Wareckiej Ligi Halowej. Niepokonani do tej pory pozostają BROWAR WARKA oraz NADSTAL.

   

  Niewątpliwie najciekawszym meczem kolejki było przedostanie spotkanie, w którym o utrzymanie prowadzenie w lidze walczył Browar Warka z Klubem 13. Nie był to łatwy mecz dla drużyny Browaru. Klub 13 wzmocniony nowymi zawodnikami stanął do walki jak równy z równym. Przez długi czas na tablicy wyników widniał bezbramkowy wynik. Dopiero w 12 minucie pierwszej połowy pierwszą bramkę strzela Browar. Chwile później ma dogodną okazję do podniesienia wyników, ale się nie udaje. Jak wiadomo niewykorzystane akcje lubią się mścić – dla Czachówka wyrównującą bramkę strzela Domosławski Mateusz. Remisowy wynik utrzymuje się do ostatnich minut meczu, a oba zespoły prowadzą wyrównaną grę. Jednak na kilka minut przed zakończeniem gry strzela Ucinek Łukasz, a zaraz po nim Kamiński Artur. Zawodnicy Browaru nie kryją radości. Tym samym wygrywają mecz i utrzymują prowadzenie w lidze. Klub 13 wciąż pozostaje bez zwycięstwa, choć mało brakowało do sensacyjnego remisu z liderem.

   

  Po 4 kolejkach liderem pozostaję BROWAR WARKA (12 pkt). Za nimi kolejno: NADSTAL (12 pkt.), KONKRET (9pkt.), ALBICELESTES CALVARIA (9pkt.), PODGÓRA (9pkt.), VICTORIA(6pkt.), DESO JUNIOR (0pkt), DESO (0pkt.), KLUB 13 (0pkt.) , GIZA, THE BLUES, NADSTAL U19.

   

  Wyniki pozostałych meczów kolejki:

   

   4 kolejka WLH -25.11.12

  DESO

  1 : 4

  VICTORIA

  KONKRET

  12 : 5

  NADSTAL U19

  DESO JUNIOR

  1 : 4

  THE BLUES

  NADSTAL

  6 : 1

  PODGÓRA

  KLUB 13

  1 : 3

  BROWAR WARKA

  GIZA

  2 : 5

  ALBICELESTES CALVARIA

   

   

  V KOLEJKA Wareckiej Ligi Halowej już w najbliższą niedzielę 2 grudnia w CeSiR WARKA:

  Godz. 15:00    PODGÓRA – THE BLUES

  Godz. 16:00    VICTORIA – KLUB 13

  Godz. 17:00    DESO – DESO JUNIOR

  Godz. 18:00    NADSTAL U19 – GIZA

  Godz. 19:00    NADSTAL – KONKRET

  Godz. 20:00    ALBICELESTES CALVARIA – BROWAR WARKA

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE