Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSzybcy i wściekli w Kinie Orange w Warce

  Szybcy i wściekli w Kinie Orange w Warce

  21 maja w sali wareckiej Ochotniczej Straży Pożarnej znów zagości Kino Orange a wraz z nim wielkie hity dużego ekranu. Zarówno młodsi jak i starsi będą mogli wybrać dla siebie film z repertuaru Kina Orange.

  Szczególnie zachęcamy do obejrzenia filmu „Szybcy i wściekli 7”. Pokazy tego filmu odbędą się o godz. 13:00 i 20:30.

  Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.

  Seria „Szybcy i wściekli” jest niespotykanym dotąd w kinematografii fenomenem i zasłużyła na miano filmów kultowych. Dotąd „Szybcy i wściekli” zarobili na świecie ponad 2,3 miliarda dolarów.

   

  Warto już dziś zarezerwować czwartkowe popołudnie lub wieczór i zaopatrzyć się w bilety, które są w cenie jedynie 13zł (dla klientów sieci Orange dodatkowa promocja 2 w cenie 1) a można je kupić klikając TU. Rezerwacji można dokonać telefonicznie +22 357 78 00 lub mailowo rezerwacje@kinoorange.pl.

  Na filmową niedzielę w Warce zaprasza „Kino Orange” oraz „Dworek na Długiej”. Partnerem pokazów jest OSP Warka.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE