Warka tanio skóry nie sprzeda

Warka tanio skóry nie sprzeda

Piłkarze z Warki znajdują się na najlepszej drodze, żeby zapewnić sobie prawo gry na wyższym szczeblu. Przed nimi jednak jeszcze bardzo ciekawe pojedynki, a że priorytetem ekipy trenera Zbigniewa Osińskiego jest awans, z pewnością, jeżeli będzie taka potrzeba, stanie on na głowie, żeby w czerwcu osiągnąć wymarzony sukces.

Zacięte zmagania w radomskiej lidze okręgowej toczą piłkarze KS Warka. Póki co są oni liderem tabeli i nie zamierzają tej pozycji oddać. Silni przeciwnicy nie składają jednak broni i jak pokazały poprzednie kolejki, wszystko może się jeszcze wydarzyć, co z pewnością doda smaczku rywalizacji.

A jak postawę swoich podopiecznych ocenia trener KS Warka, Zbigniew Osiński? – Troszeczkę brakuje nam szczęścia – mówi portalowi RadomSport.pl szkoleniowiec. Podkreśla, że o prawo występów w IV lidze wciąż walczy kilka wymagających drużyn. – W tabeli jest ścisk, a każda kolejka może przynieść kolejne zmiany – tłumaczy nasz rozmówca. Wydaje się, że zmagania o awans potrwają do ostatnich pojedynków. Jedno jest pewne, KS Warka tanio skóry nie sprzeda. – Dopóki piłka w grze, to będziemy walczyć – przekonuje Osiński.

MARCIN KAŹMIERSKI

www.radomsport.pl

Udostępnij:
← IV „Wieczór z Kulturą” w Pałacu Pułaskich Zmiana organizacji ruchu w Warce 31 maja !!! →

Dodaj komentarz