Koncert Katarzyny Groniec „ZOO”

Koncert Katarzyny Groniec „ZOO”

„ZOO” to tytuł koncertu – muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną.
Katarzyna Groniec to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Laureatka m. in. głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrody Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1997). W kwietniu 2008 r. Katarzyna Groniec otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im Aleksandra Bardiniego” za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.
Piosenki zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). W skład zespołu muzycznego wchodzą także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja).
Premiera „ZOO” odbyła się podczas Koncertu Galowego 17. Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Teatrze Palladium 29 września 2014 r.
W 2015 roku ukaże się płyta z tym materiałem.

KONCERT KATARZYNY GRONIEC „ZOO” odbędzie się w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce w cyklu „Wieczór z Kulturą”, 10 lipca 2015, godz. 20.00.

To będzie kameralny koncert. Ilość miejsc ograniczona.
Bilety w cenie 85 zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum.

Serdecznie zapraszamy.

info. Muzeum

Groniec_-_baner_www

Udostępnij:
← Przedszkolny plac zabaw otwarty w wakacje Moderato zdobywcą Grand Prix OFMOD →

Dodaj komentarz