KS Warka chce odegrać znaczącą rolę

KS Warka chce odegrać znaczącą rolę

Piłkarze KS Warka są dobrej myśli odnośnie nowego ligowego sezonu. Póki co w okresie przygotowawczym mają za sobą trening oraz sparing. Beniaminek będzie chciał odegrać znaczącą rolę, chociaż zdają sobie sprawę, że w rozgrywkach czwartoligowych toczy się zacięta rywalizacja.

Zapraszamy do przeczytania artykułu autorstwa Marcina Kaźmierskiego z portalu www.radomsport.pl

Nie ma wątpliwości – ekipa z Warki jest bardzo ambitna. Już za kilka tygodni rozegra pierwszy ligowy pojedynek w nowym sezonie. Na boiskach czwartej ligi chce pokazać się z jak najlepszej strony. W swój zespół bardzo wierzy trener Zbigniew Osiński. Jak przekonuje, jego drużyna musi jednak zostać wzmocniona. – Czwarta liga jest bardziej wymagająca niż klasa okręgowa – mówi portalowi RadomSport.pl Osiński. Doświadczony szkoleniowiec podkreśla, że jego zespół został jednak osłabiony. Chodzi mianowicie o Patryka Kościanka, który zasilił szeregi KS Piaseczno. Nasz rozmówca jest jednak dobrej myśli. Jego podopieczni rozegrają w najbliższych kilku tygodniach kolejne mecze sparingowe z ciekawymi rywalami. Wczoraj przegrali ze Spartą Jazgarzew 0:5. Przed nimi jeszcze konfrontacje między innymi z Mazowszem Grójec oraz Prochem Pionki.

KS Warka chce solidnie przygotować się do nowego ligowego sezonu. Pewne jest, że będą testowani nowi piłkarze. Wydaje się także, że niebawem zostaną podjęte pierwsze decyzje personalne – A w następnym tygodniu mój zespół czekają mocniejsze treningi – przyznaje Osiński.

Udostępnij:
← Mieszkaniec Warki dr Michał Wójcik laureatem grantu FNP 100 dni do wyborów. Którzy parlamentarzyści zdali egzamin? →

Dodaj komentarz