TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSpłyń na fali dobrej zabawy!

Spłyń na fali dobrej zabawy!

„SpłyWarka” bez spływu? Nie ma takiej możliwości! Jeśli jesteś zapalonym kajakarzem, szalonym  performerem lub po prostu lubisz dobrze się bawić – spłyń „na byle czym” po Pilicy!

Dworek na Długiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają do wzięcia udziału w pierwszym konkursie „Spływ na Byle Czym po Pilicy” organizowanym 9 sierpnia na „Przystani na Winiarach” w Warce.

Spłynąć można na dowolnym, skonstruowanym przez siebie lub swoją drużynę wehikule. Jury konkursu oceni m.in. pomysłowość i inwencję twórczą konstruktorów. Zwycięzca konkursu bierze wszystko – sławę na lata, niezapomniane wrażenia i okrągły 1.000 zł nagrody głównej!

Po zakończeniu konkursu odbędzie się głosowanie publiczności… Pamiętajcie zatem, że im większa grupa dopingująca Waszą drużynę, tym większe szanse na zdobycie nagrody publiczności w wysokości 500zł!

Nie czekaj, zgłoszenia przyjmujemy do 6 sierpnia 2015 r. w Dworku na Długiej oraz pod adresem: dworek@dworek.warka.pl

Regulamin konkursu oraz Karta zgłoszeniowa dostępne poniżej:

karta zgloszeniowa splyw na byle czym

regulamin 1 splyw na byle czym – warka 2015

 

SPLYW NA BYLE CZYM_pom

Poprzedni artykułMuzyczna uczta na SpłyWarce…
Następny artykułAktywni Seniorzy górą
Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE