Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSpłyń na fali dobrej zabawy!

  Spłyń na fali dobrej zabawy!

  „SpłyWarka” bez spływu? Nie ma takiej możliwości! Jeśli jesteś zapalonym kajakarzem, szalonym  performerem lub po prostu lubisz dobrze się bawić – spłyń „na byle czym” po Pilicy!

  Dworek na Długiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają do wzięcia udziału w pierwszym konkursie „Spływ na Byle Czym po Pilicy” organizowanym 9 sierpnia na „Przystani na Winiarach” w Warce.

  Spłynąć można na dowolnym, skonstruowanym przez siebie lub swoją drużynę wehikule. Jury konkursu oceni m.in. pomysłowość i inwencję twórczą konstruktorów. Zwycięzca konkursu bierze wszystko – sławę na lata, niezapomniane wrażenia i okrągły 1.000 zł nagrody głównej!

  Po zakończeniu konkursu odbędzie się głosowanie publiczności… Pamiętajcie zatem, że im większa grupa dopingująca Waszą drużynę, tym większe szanse na zdobycie nagrody publiczności w wysokości 500zł!

  Nie czekaj, zgłoszenia przyjmujemy do 6 sierpnia 2015 r. w Dworku na Długiej oraz pod adresem: dworek@dworek.warka.pl

  Regulamin konkursu oraz Karta zgłoszeniowa dostępne poniżej:

  karta zgloszeniowa splyw na byle czym

  regulamin 1 splyw na byle czym – warka 2015

   

  SPLYW NA BYLE CZYM_pom

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE