7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaWiadomościŚWIĘTO WARKI 2015

  ŚWIĘTO WARKI 2015

  W sobotę, 22 sierpnia już po raz 18. odbędzie się Święto Warki. Na wareckim rynku na mieszkańców miasta i wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Warkę czekać będą liczne atrakcje. Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie zespół KOMBII.

  Tradycyjnie już od 1998 r. warecki browar wspólnie z samorządem miasta Warka zapraszają na imprezę plenerową Święto Warki. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz wareckich imprez, lecz w tym roku ma ono szczególny charakter. – Browar w Warce obchodzi właśnie 40-lecie istnienia, dlatego w tym roku Święto Warki, którego jesteśmy współorganizatorem, będzie miało szczególny, jeszcze bardziej piwny charakter – podkreśla dyrektor browaru Leszek Kałuża To dla nas wyjątkowa okazja by spotkać się z mieszkańcami Warki i wspólnie świętować nasze okrągłe urodziny.

  O godz. 17.00 spod Muzeum Pułaskiego w Warce wyruszy Parada Piwności. Warczanie maszerować będą przez miasto w kolorowym pochodzie, a na transparentach nieść będą hasła manifestujące piwność ich miasta i miłość do piwa Warka. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Dęta Dobrynin.

  Ok godz. 18.00 parada dotrze do rynku miasta, gdzie rozpocznie się świętowanie. Na początek uczestników imprezy bawić będzie artysta kabaretowy Paweł Reszela, który miłośnikom stand-upu znany jest m.in. z programów telewizyjnych. O godz. 20.00 publiczność rozgrzeje występ zespołu coverowego KaraRockers. Gwiazdą wieczoru będzie zaś legendarny zespół KOMBII, który na scenie wystąpi o godz. 21.00. Imprezę zakończy pokaz fajerwerków i zabawa w tanecznych rytmach serwowanych przez Dj’a.

  Organizatorzy przygotowali też liczne animacje i konkursy, które odbywać się będą pomiędzy występami artystów. Jak co roku Święto Warki to doskonała okazja, by z przyjaciółmi i bliskimi uczcić zakończenie lata.

  Źródło: Urszula Adamczyk | Agencja Walk Events

   

  ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W WARCE W DNIU 22 SIERPNIA 2015 r. !!!

  W związku z odbywającym się Świętem Warki 2015 w dniu 22 sierpnia /sobota/ na Rynku w Warce nastąpi zmiana organizacji ruchu w godz. 06:00 – 24:00 .

  Wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu Placu Stefana Czarnieckiego wraz z wjazdami od ulicy Niemojewskiej, Warszawskiej i Farnej w Warce.

  Źródło: Urząd Miejski w Warce

   

   

  Swieto_Warki2015

  Avatar photo
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE