2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeŚwięto Warki. Święto piwa!

  Święto Warki. Święto piwa!

  Przemarsz Parady Piwności rozpoczął oficjalne obchody Święta Warki. W tym roku po raz pierwszy imprezę zorganizowano na Rynku Miejskim. W sercu Warki stanęła scena, na której do późnego wieczora odbywały się koncerty, występy kabaretowe, konkursy oraz inne animacje. Każdy dorosły mógł też oczywiście napić się zimnej Warki w strefie gastronomicznej browaru.

  Wieczór rozpoczął artysta kabaretowy Paweł Reszela – stand-uper znany z programów telewizyjnych. Pogoda dopisała i było naprawdę ciepło, lecz w naprawdę gorący klimat publiczność wprowadził zespół coverowy KaraRockers. Gwiazdą Święta Warki był zespół KOMBII z legendarnymi muzykami – Grzegorzem Skawińskim oraz Waldemarem Tkaczykiem. Imprezę zwieńczył zaś barwny pokaz sztucznych ogni, po którym mieszkańcy Warki i ich goście jeszcze do późnych godzin bawili się przy gorących tanecznych rytmach serwowanych przez DJ’a.

  Święto Warki to zabawa organizowana z humorem, pełna dobrej muzyki, pozytywnej energii i chłodnego piwa Warka. Jak co roku licznie bawili się mieszkańcy miasta i turyści chętnie odwiedzający malownicze tereny południowego Mazowsza.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE