Więcej

  Energetyczny Shaddixx

  7 grudnia 2012 r. w dworkowych piwnicach odbyło się otwarcie wystawy fotografii Jarosława Nogala połączone z występem beatboxera Bladego Krisa.

  Wystawa rozpoczyna cykl spotkań z artystycznymi talentami z naszego regionu pt. NASI POTRAFIĄ. Jarosław Nogal, warczanin jest profesjonalnym fotografem, który na co dzień pracuje dla największych firm i marek oraz największych agencji fotograficznych. Mimo osiągniętego już sukcesu pozostaje „chłopakiem z Warki”, który wielokrotnie udowadniał, że chce tu działać, pomagać, wspierać innych fotografujących w ich rozwoju. Wystawa ma przybliżyć młodym ludziom z Warki twórczość Shaddixxa czyli Jarka Nogala. Tym bardziej, że najprawdopodobniej pod koniec lutego 2013 rozpoczną się kilkutygodniowe warsztaty fotograficzne prowadzone właśnie przez niego.

  Wernisaż uświetnił występ przyjaciela fotografa – Bladego Krisa, jednego z najlepszych beatboxerów w Polsce. Spotkanie w Dworku być może zaowocuje, również pod koniec lutego pierwszymi warsztatami beatboxerowymi w Warce.

  Galeria zdjęć na:  http://dworek.warka.pl/energetyczny-shaddixx/

  Wystawę fotografii można zwiedzać do 21 grudnia od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.

  Zaprezentowana w Dworku wystawa składa się z czterech cyklów fotografii, które łączy energia i dynamizm przekazu.

  Bitwa Narodów – oficjalny reportaż z Bitwy Narodów (Battle of the Nations). Zawody rozgrywane w różnych krajach Europy. Są wyjątkowe ponieważ jako jedyne rekonstruują przebieg walk rycerskich. Nie są to zawody pokazowe, techniczne. Jest to żywa walka na te same bronie jakie obowiązywały w czasach rycerskich. Bardzo często dochodzi do bardzo niebezpiecznych wypadków. Wygrywa drużyna u której zawodnicy stoją jeszcze na nogach, gdy u przeciwnej drużyny wszyscy leżą na ziemi pokonani.

   

   

  G-shock Extreme – zdjęcia wykonane dla marki G-Shock. Zawody zorganizowane w Warszawie połączone z pokazami osób sygnowanych marką G-Shock. Zawody obejmowały dyscypliny: skateboarding, trial rowerowy, gokarty, skoki motocyklowe FMX.

   

   

   

   

   

   

   

  NoParkingSkateboard Jam – oficjalny reportaż z imprezy zorganizowanej przez markę Vans. Ponad 40 skaterów z całej Polski przyjechało na zawody odbywające się na parkingu podziemnym warszawskiego centrum handlowego.

   

   

   

   

   

   

   

   

  RabbitGangTour – kampania promocyjna marki WainmanHawaii. 6 czołowych riderów demonstrowało najnowsze produkty w akcji. 14 krajów Europy, 36 dni trasy kamperami, 18000 przejechanych kilometrów, imprezy na plaży, wiatr we włosach i bezdroża zachodniej Europy – to kilka terminów charakterystycznych tego wyjazdu.

   

   

   

  Jarosław Nogal (Shaddixx) – fotograf młodego pokolenia pochodzący z Warki. Ukończył studia informatyczne na kierunku grafika komputerowa. Informatyka jednak nie okazała się jego sposobem na życie. Podróże, praca wśród ludzi, aktywny tryb życia, czyli coś czego ciężko szukać za biurkiem przed komputerem, zapewniły mu zdjęcia. Od 6 lat zawodowo pracował i pracuje z agencjami reklamowymi oraz wszystkim dobrze znanymi markami takimi jak Pepsi, Vans, Cropp, PKO, G-Shock, CocaCola. Aktywnie włącza się w różnego rodzaju inicjatywy w Warce, m.in. prowadził kilkakrotnie w ramach projektów „Działaj Lokalnie” warsztaty dla dzieci i młodzieży. Być może od połowy lutego 2013 poprowadzi kilkutygodniowe warsztaty dla wareckiej młodzieży. Warto zobaczyć wystawę aby przekonać  się czy „nasi potrafią” i czy już dziś nie zaplanować sobie udziału w tych warsztatach.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE